Autor Wątek: reklamy produktowe  (Przeczytany 159 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kwiecień 08, 2018, 18:52:50
Przeczytany 159 razy

xxjuxx

• Nowy użytkownik

• *

• 6
  • Reputacja
    +0/-0
  • Tekst osobisty
    http://yrnl.mtasa.eu/
[Reklama produktowa z funkcją prezentacji]
Mam zwykłą kampanię produktową i chciałem dołożyć grupę lub oddzielną kampanię z funkcją prezentacji (w obu przypadkach mam ten sam problem). Zgodnie z instrukcją ( hhl=pl ), na etapie tworzenia grupy powinienem mieć wybór typu grupy reklam - a u mnie tego brak - jak na screenie. Stary i nowy interfejs pokazuje to samo.
Jakieś pomysły czego jeszcze może brakować?

eklamy produktowe z funkcją prezentacji są dostępne w Australii, Francji, Indiach, Irlandii, Kanadzie, Niemczech, Nowej Zelandii, Republice Południowej Afryki, Singapurze, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii."
Dlatego nie widzisz opcji, musimy jeszcze poczekać na wprowadzenie tej formy reklamy w PL. Tomasz Iwonin
29 marca o 05:53
Lata temu myślałem, że to zwyczajny błąd w tłumaczeniu ale skoro nic się nie zmieniło to może Michał na poważnie jest specjalistką =) ps: załączyłem screena ale jakiś maly

Grudzień 06, 2018, 21:13:46
Odpowiedź #1

icxwabi

• Nowy użytkownik

• *

• 6
  • Reputacja
    +0/-0
  • Tekst osobisty
    http://yrnl.mtasa.eu/
To szok, kiedy opuszczasz Stany Zjednoczone, aby uświadomić sobie, jak bardzo inni ludzie rozumieją, że historia ma znaczenie.
To zmieniło się dla mnie w liceum. Byłem jedyną czarną dziewczyną w mojej klasie i jednym z dwóch czarnych uczniów w klasie. To tam poczułem, jak poruszasz się przez biel. Wszystkie obserwacje musisz wyciszyć. Nauczysz się uznawać i honorować ciemność i opór w inny sposób: słynne "skinienie głową", gdy zobaczysz inną Czarną osobę na ulicy; bardzo ostrożna postawa, jaką przyjmujesz, gdy wchodzisz do banków i firm; uścisk, który dajesz swobodnie nowemu Czarnemu, który przenosi się do miasta, i ostrożność, którą otaczasz swoim ciałem wraz z białymi sąsiadami.

To pozowanie, które zachowałem nawet na Brooklynie, gdzie teraz mieszkam. To unbends nieznacznie, ale zawsze jest gotowy do przystawki z powrotem na miejsce, jeśli zdarzy mi się spędzić noc w niektórych sekcjach Williamsburg, lub tak szybko jak samochód jadę w przecina granicę stanu Connecticut.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wilczerp gangwa pomocniczy magic-hogwart modygtasa